درباره صنایع کشت گستر آذربایجان

شرکت صنایع کشت گستر آذربایجان فعالیت خود را از سال 1383 و با تولید انواع ماشین آلات کشاورزی در زمینی به مساحت 50000 متر با 4 سالن در تبریز شروع به فعالیت نمود. این شرکت با استفاده از دستگاه های مدرن با آخرین تکنولوژی و به کارگیری نیروهای متخصص و با تجربه، محصولی با کیفیت و قیمت مناسب تولید می کند.
شرکت صنایع کشت گستر آذربایجان در سال 1386 با اجرای تمامی استانداردها، موفق به اخذ گواهی نامه های لازم از مرکز تست زراعی کرج شده و در حال حاضر محصولات خود را طبق این استاندارد تولید و روانه ی بازار می کند.
شرکت صنایع کشت گستر آذربایجان قصد دارد در آینده و طبق برنامه های تدوین شده، علاوه از تولید محصولات انواع بذرکارهای دیمی و آبی و همچنین کشت مستقیم و علف چینهای دوار (موور بشقابی) و ریگ علوفه جمع کن محصولات جانبی آن و نیز محصولی از قبیل بیلر را تولید و به بازار عرضه کند.
ارائه خدمات به مشتری، جزو برنامه های اصلی کاری ما بوده و هست. بر همین اساس، تمام سعی و تلاش ما این بوده که رضایت خاطر مشتری تأمین شده و تجربه خوبی از خرید، در ذهن مشتریان عزیز نقش بندد.
تعویض، ارسال کالا به شیوه های مختلف، تخفیف به مناسبت های مختلف و امکان ارسال هدیه به دیگران، خدماتی است که ما برای شما مشتریان در نظر گرفته ایم.

گالری تصاویر

پیام مدیر عامل


خدای متعال را شاکر و سپاسگزاریم که فرصتی دیگر فراهم ساخت تا خدمتگزار هموطنان و کشاورزان عزیزمان باشیم. شرکت صنایع کشت گستر آذربایجان مفتخر است که با تولید و عرضه انواع عمیقکار دیم و بذرکارهای آبی و دستگاه های کشت مستقیم و موور دوار بشقابی (علف چین) شروع به فعالیت نموده است.

بدون تردید ارائه کیفیت مورد درخواست مشتری با حرکت در جهت بالا بردن سطوح بهره وری در سایه بهبود مستمر مجموعه شرکت، در توسعه پایدار بازارها موثر می باشد. هدف از این سیاست ها و برنامه ریزی ها، کسب اطمینان از ارائه محصولات و خدمات مطابق استانداردهای ملی و تأمین نظر مشتریان گرامی می باشد که با بهره گیری از کارکنان با تجربه و با انگیزه به عنوان پشتوانه اصلی شرکت صنایع کشت گستر آذربایجان در سایه نظم و انسجام سازمانی، فناوری مدرن و ارایه خدمات روز افزون تحقق خواهد یافت.

اولویت ما کسب رضایتمندی مشتری بوده و ارتقاء روزافزون کیفیت محصولات تولیدی در جهت ایجاد یک برند قابل اعتماد، از اهداف اصلی این شرکت می باشد.

ما برآنیم که از تکنولوژی مدرن روز و تلفیق آن در علم ماشین آلات کشاورزی در جهت ارتقاء سطح فرهنگ استفاده از ماشین آلات در بین کشاورزان استفاده کنیم و موجبات کاهش هزینه های تولید و افزایش بهره وری و راندمان در واحد سطح کشت شویم.